Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Zeměpisná olympiáda

V závěru zimy a na jaře se vždycky koná školní a okresní kolo Olympiády ze zeměpisu.  V letošním roce tomu nebylo jinak. Školního kola se účastnili dobrovolníci z různý tříd. Z nich jsme potom vybrali nejúspěšnějšího řešitele za šestý, sedmý, osmý a devátý ročník. Do okresního kola, které se konalo online postoupili Nikola Tomšíková ze 6. D, Lukáš Cross ze třídy 7. D a Natálie Jelínková z 9. C. Ani jeden z nich se v tomto kole znalostní olympiády neztratil a za to jim patří velká gratulace a poděkování za úspěšnou reprezentaci školy.

Natálie Jelínková však  postoupila do krajského kola ze druhého místa v okresním kole a neztratila se ani v krajském kole, kde skončila na krásném 6. místě. Natálce moc gratulujeme a přejeme hodně zeměpisných úspěchů.

Mgr. Cendelínová Jaroslava za učitelky zeměpisu

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
Nahoru