Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Úřad práce

V období před velikonočními prázdninami zavítali žáci osmého ročníku na Úřad práce do Žďáru nad Sázavou. Stává se tak v době, kdy by měli začít pomalu přemýšlet nad tím, čím by chtěli být. Tato exkurze byla pouze prvním krokem k tomu, abychom mohli společně pokračovat k dalšímu a to je ročníkový projekt Volba povolání. Informační a poradenské středisko ÚP ve Žďáru nad Sázavou nás seznámilo s požadavky na trhu práce a možnostmi studia na různých typech středních škol. Pevně věříme, že tato exkurze nebyla zbytečná a otevřela jim další téma na přemýšlení.

Mgr. Cendelínová Jaroslava

315

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
Nahoru