23. ročník McDonald’s Cup – okrskové kolo

Dne 27. 4. 2022 se po dvouleté pauze opět uskutečnilo ve Velkém Meziříčí okrskové kolo 23. ročníku fotbalového McDonald´s Cupu pro žáky 1. stupně. Turnaje se zúčastnilo celkem 11 družstev, 5 v kategorii B (4. – 5. třída) a 6 v kategorii A (1. – 3. třída). Naše škola měla zastoupení tradičně v obou kategoriích.

Starší žáci hráli systémem každý s každým. S bilancí dvou výher a dvou proher obsadilo nepostupové 3. místo.

Mladší kategorie byla rozlosována do 2 skupin. Naše družstvo ve skupině jednou remizovalo a jednou prohrálo, což znamenalo souboj o 5. místo, který s přehledem zvládlo.

Děkujeme za reprezentaci školy těmto žákům:

Kategorie A:

Filip Rez, David Čech, Tomáš Pelán, Lukáš Kouřil, Jakub Spurný, Matyáš Voda, Cyril Hanzelka, Jakub Chytka, Jan Jirgl

Kategorie B:

Vojtěch Svoboda, Jan Vrba, Jan Slavíček, Jan Rašovský, Lukáš Drlíček, Martin Ondráček, Matěj Suchý, Daniil Bochkor, Davyd Bochkor, Adam Ošmera.

Mgr. Michal Pelán, učitel TV

pdfVýsledková listina165.73 KB