Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Úspěch naší školy na soutěži Mladý zahrádkář

V pátek 13. 5. 2022 se ve Velkém sále Administrativního a kongresového centra Florián ve Žďáře nad Sázavou konala soutěž Mladý zahrádkář. Atmosféra byla velmi milá, všichni dostali občerstvení a na konci měli organizátoři pro všechny soutěžící dárek a pro učitele květinu.

Naši školu reprezentovalo šest dívek z 8.ročníků. Pilně se na soutěž připravovaly, např. společně se mnou si ze školních sbírek zopakovaly poznávání semen, učily se poznat některé pokojové rostliny, ovoce a zeleninu a dokonce jsme společně vyrazily ven za praktickým poznáváním okrasných květin. A úspěch se dostavil.

Dvě z dívek se umístily na předních místech- Ivana Šťávová obsadila 2.místo Tereza Báborová vyhrála a postupuje do národního kola do Brna !

Děkujeme všem dívkám za vzornou reprezentaci naší školy. Už se těšíme na příští rok, že se budeme moci soutěže zase zúčastnit.

Ing. Renáta Pelánková

365

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
Nahoru