Recitační soutěž

Po dvouleté covidové pauze jsme 18. 5. mohli uspořádat školní kolo recitační soutěže. Ani tak dlouhá doba neodradila mnohé zájemce od účasti v soutěži, i když je pravda, že v minulých letech jsme byli zvyklí na hojnější zastoupení. Opět byli žáci rozděleni do dvou kategorií - mladší (6. – 7. ročník) a starší (8. – 9. ročník). Z obou kategorií jsme vybrali vítěze, přestože výhru by si zasloužili i mnozí jiní. Z mladší kategorie nás zaujala báseň K. Šiktance Vosa parádnice v podání Marušky Hrdličkové z 6.C, ve starší kategorii předvedla skvělý výkon Eliška Stará z 9.B s básní M. Kundery Věrnost.

Všem účastníkům děkujeme za skvělý zážitek a věříme, že v příštím roce se skupina mladých recitátorů opět rozroste.

za učitele češtiny Mgr. Markéta Velebová