Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Recitační soutěž

Po dvouleté covidové pauze jsme 18. 5. mohli uspořádat školní kolo recitační soutěže. Ani tak dlouhá doba neodradila mnohé zájemce od účasti v soutěži, i když je pravda, že v minulých letech jsme byli zvyklí na hojnější zastoupení. Opět byli žáci rozděleni do dvou kategorií - mladší (6. – 7. ročník) a starší (8. – 9. ročník). Z obou kategorií jsme vybrali vítěze, přestože výhru by si zasloužili i mnozí jiní. Z mladší kategorie nás zaujala báseň K. Šiktance Vosa parádnice v podání Marušky Hrdličkové z 6.C, ve starší kategorii předvedla skvělý výkon Eliška Stará z 9.B s básní M. Kundery Věrnost.

Všem účastníkům děkujeme za skvělý zážitek a věříme, že v příštím roce se skupina mladých recitátorů opět rozroste.

za učitele češtiny Mgr. Markéta Velebová

366367

 

368369370

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
Nahoru