Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Atletický čtyřboj

Ve čtvrtek 2. 6. 2022 se ve Žďáře nad Sázavou konalo okresní kolo v atletickém čtyřboji pro žáky 6. - 7. tříd. Těchto závodů se zúčastnili i vybraní žáci naší školy. Každý soutěžící absolvoval všechny disciplíny – sprint na 60 m, hod míčkem, skok do dálky/výšky, běh na 600/800 m. Po skončení závodů se družstvo chlapců radovalo zkonečného 2. místa, děvčata byla 3. Tento úspěch podtrhli i v konečném umístění jednotlivců, kde Ondřej Drlíček obsadil 1. místo a Jana Pelánová byla 10.

Školu reprezentovali:

Jana Pelánová, Karina Kolková, Eva Ráčková (7.A), Tereza Prchalová, Barbora Smejkalová (7.D).

Vojtěch Šrámek (7.A), Jakub František Dočkal, Matěj Dufek (7.B), Ondřej Drlíček, Šimon Kaláb (7.D).

Tentýž závod, ale pro žáky 8. - 9. tříd, se konal 9.6. ve Velkém Meziříčí. Mezi jednotlivci se nejlépe umístila Natálie Jelínková, která obsadila 5.místo.  Celkově družstvo děvčat skončilo 7., chlapci byli 9.

Školu reprezentovali:

Natálie Doubková, Kateřina Janštová (8.C), Nikol Pavlíčková, Ema Urbanová (9.B), Natálie Jelínková (9.C)

Radek Havelka, Václav Crha (8.A), Jonáš Janík (8.B), Martin Slavíček (9.A), Radim Osoba (9.C)

Mgr. Naďa Malcová a Mgr. Michal Pelán
za učitele Tv

452453454455456457458

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
Nahoru