Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Zprávy ze školní družiny

Po celý školní rok jsme společně s dětmi malovali, tvořili, sportovali v tělocvičně, školním dvoře, oranžovém hřišti. Zdobili okolí i stěny naší školy. Společně jsme přivítali hned několik hostů. Během posledních měsíců jsme uspořádali čarodějné odpoledne, program a výtvarnou soutěž ke Dni Země i Dni dětí, přivítali kouzelníka. V dubnu si děti mohly vyzkoušet výrobu placek, magnetek a zrcátek s vlastním návrhem. Zúčastnili jsme se též několika výtvarných soutěží i výstavy uspořádané naší školou. Naučili jsme se spoustu nových her, setkali a poznali se s novými kamarády. Školní rok se blíží ke konci a za dveřmi už na nás čekají prázdniny. Všem Vám přejeme to nejpříjemněji strávené léto, spoustu sluníčka, málo šrámů a dobrou náladu.

vychovatelky ŠD

459460461462463464

 

465466467468469470471472473474

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
Nahoru