Letní jarmark se vydařil

Jménem Spolku rodičů a přátel školy Sadová děkujeme všem dětem, rodičům i prarodičům, kteří věnovali své výrobky a výpěstky k prodeji na školním letním jarmarku.

Děkujeme paním učitelkám za jejich nápady a vyrábění s dětmi. Obzvlášť děkujeme za Kočičí stánek. Velkou zásluhu měli všichni, kteří pomohli s přípravami a prodejem.

Holky a kluci z devítky i z dalších tříd dokázali, že se o naši budoucnost nemusíme bát. Když je potřeba, zaberou a pomůžou. Díky moc.

Výborné byly stánky, které nám zajistil a zapůjčil pan Jelínek z ICKK.

Ukázalo se, že uspořádání jarmarku v prostorách před budovou prvního stupně základní školy, byla dobrá volba. Jakmile začala bouřka, mohli jsme rychle přesunout stánky do vestibulu a klidně pokračovat v prodeji a nákupech. A navíc na vše důstojně ze svého podstavce dohlížel Jan Amos Komenský.

Výtěžek z jarmarku pokryje větší část nákladů na dopravu jednoho ročníku autobusem na exkurzi do Prahy, nebo téměř na všechny preventivní programy pro žáky na celý školní rok.

Mockrát děkujeme a těšíme se zase za rok.

Za spolek Ing. Markéta Lavická