Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Krajské setkání školních parlamentů

Zástupci školního parlamentu ZŠ Velká Bíteš se ve středu 8. června zúčastnili VII. konference školních parlamentů. Setkání proběhlo na krajském úřadě v Jihlavě. Zúčastnilo se ho 23 škol z Kraje Vysočina.

Každý parlament představoval úspěšné akce, které ve školním roce pro své spolužáky zorganizoval. Naši parlamenťáci: Katka Ondráčková, Monika Antalíková, Viky Hanzelková, Matěj Mička a Ondra Foltýn ostatní seznamovali s naší soutěží pro celou školu O nejhezčí vánoční výzdobu a Převlekovým týdnem.

Nedílnou součástí akce byla i skupinová práce na tématech spojených s prací dětských parlamentů. Každá skupina vytvořila plakát a své návrhy odprezentovala. Děti načerpaly mnoho podnětů a nápadů pro práci parlamentu v příštím roce a poznaly spousty dalších zapálených parlamenťáků z jiných škol.

Mgr. Věra Robotková, koordinátor ŠP

491492493494495496497498499

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
Nahoru