Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Školní kolo v německém jazyce

Dne 22. června se pro vybrané žáky 7.ročníku uskutečnila soutěž v německém jazyce. Žáci si mohli ověřit, jaké jsou jejich znalosti němčiny získané za první rok, kdy mají němčinu jako druhý cizí jazyk a porovnat svoje výsledky se spolužáky z jiných tříd. Celá soutěž probíhala formou „tzv.staničního učení“. Každý si prošel celkem 6 stanovišť, na kterých se věnoval různorodým úkolům (např. luštění křížovky, popis předmětů, doplňování slovíček do textu,…). Výsledky si zaznamenal do pracovního listu, který na konci hodiny odevzdal. Jednou z aktivit byl i pohovor s vyučujícími.

Výsledky s bodovým hodnocením:

1. Marie Pospíšilová, 7.B, 63 bodů

2. Karolína Novotná, 7.C, 61,5 bodů

3. Petr Hakl, 7.B, 60,5 bodů

Gratulujeme!

Za vyučující německého jazyka Mgr. Alena Bílková

571

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
Nahoru