Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Adaptační program v 6. ročníku

Přechod na druhý stupeň základní školy je pro žáky přece jen změna – noví spolužáci i učitelé, nové předměty, jiný režim. Abychom dětem pomohli lépe se s touto změnou vyrovnat, proběhl v prvních školních dnech ve všech šestých třídách adaptační program.

Žáci se s chutí zapojili do mnoha her a zábavných aktivit. Poznali více svoje spolužáky, učili se spolupracovat, vzájemně si naslouchat a tolerovat svoje názory. Třídní učitelky strávily více času se svými novými třídními kolektivy a s dětmi se blíže seznámily. Během programu s dětmi pracovaly školní preventistka, výchovná poradkyně a školní psycholožka. Děkujeme jim za bezvadně připravený program. Věříme, že takto společně strávený čas hned na začátku školního roku nám všem pomohl lépe se na práci v novém kolektivu naladit. Těšíme se na další aktivity, které nám čtyři následující roky přinesou.

Třídní učitelky 6. tříd

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
Nahoru