Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Pozvánka na Vánoční jarmark

Další ročník Vánočního jarmarku se uskuteční ve čtvrtek 8. prosince 2022 od 16 hodin.

Součástí akce bude opět i doprovodný program a prodejní výstava drobných výrobků žáků školy. Časové termíny jednotlivých vystoupení budou dodatečně upřesněny na školním webu, zákonní zástupci budou hromadně informováni přes Komens.

Ve spolupráci se SRPŠ jsme pro letošní rok připravili doprovodnou akci, kterou jsme nazvali Knížka pro Ježíška. Snažíme se o rozvoj čtenářské gramotnosti žáků a prosíme tímto návštěvníky Vánočního jarmarku, aby pomohli doplnit čtenářský koutek a školní knihobudku. Pedagogové školy připravili inspirativní seznam knih, jejichž zakoupením můžete pomoci. Pokud se rozhodnete nápad podpořit, přineste knihu do školy a položte ji ve vstupním prostoru k vánočnímu stromu. Kniha se stane součástí knihobudky.

Přinést můžete i knihu, kterou máte s dětmi již přečtenou a odloženou. Potěší dalšího zvídavého čtenáře.

Vánoční  jarmark se koná za podpory pedagogů školy, školního parlamentu a SRPŠ. Část výtěžku z Vánočního jarmarku věnujeme na dobročinné účely, část SRPŠ využije na rozšíření čtenářského koutku.

Přijďte si užít atmosféru s tóny vánočních koled a sdělte nám svá přání… Plní se na počkání!

Mgr. Marcela Doubková

pdfInspirativní seznam knih107.69 KB

126

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
Nahoru