Logická olympiáda

V letošním školním roce se žáci všech ročníků opět zúčastnili Logické olympiády. Měli za úkol na počítači vyřešit zapeklité logické úlohy.

Mezi prvňáčky nejlépe dopadli Látalová Zuzana, Navrátil Václav a Kincl Jiří. Mezi druháčky zvítězila Bartošková Julie před Voborným Václavem a Pavlíkovou Terezou.

V kategorii 3. - 5. třída byl nejúspěšnější Voda Matyáš před Vojtěchem Metodějem, Běhalovou Anežkou a Vojtěchem Zikmundem. Všichni z nich postoupili do krajského kola Logické olympiády.

V kategorii starších žáků se nejlépe umístila Hrdličková Marie, Knoflíček Petr a Řezáčová Kateřina.

V krajském kole v Jihlavě naši školu nejlépe reprezentoval Metoděj Vojtěch, který skončil na skvělém 2. místě a zajistil si tak postup do celostátního kola, které se bude konat v Praze na konci listopadu.

RNDr. Iva Syslová