Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

8. ročník – Dvě strany mince

Nejdříve lektoři se žáky mluvili o tom, bez čeho by se v životě neobešli. Potom se žáci ve skupinkách společně zamýšleli nad tematikou legálních a nelegálních drog - co člověka vede k jejich užívání a jaké to může mít následky. Společně s lektory na dané téma hovořili a pomocí abstraktní kresby vyjadřovali svoje pocity. V další části se formou zábavné hry Riskuj dozvídali informace, které souvisí s problematikou drog. V závěru ze svých abstraktních kreseb vytvořili cestu závislosti.

Podle ohlasů se program žákům líbil, žáci si utřídili a zpřesnili informace o nebezpečnosti užívání drog.

za učitele 8. roč. Mgr. Markéta Velebová

174175176177178179180181

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
Nahoru