Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Plavecký výcvik

V průběhu září, října a listopadu žáci třetího a čtvrtého ročníku ZŠ Velká Bíteš absolvovali výcvik v Plaveckém areálu Kuřim. S velkým nasazením se jim zde věnovaly zkušené lektorky ze zdejší plavecké školy.

 V první lekci byli žáci rozděleni na základě plaveckých dovedností do několika skupin, ve kterých se postupně pod vedením jednotlivých lektorek zdokonalovali. Trénovali splývání, základy plaveckých stylů, skoky do vody, potápěli se a na konci každé lekce také dostali prostor na vodní radovánky.

 Na posledním plavání byli všichni odměněni „Mokrým vysvědčením“.

 Mgr. Jitka Schwarzbachová

182183184185186187188

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
Nahoru