Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

V divadle

Po dlouhé tříleté pauze jsme se v pondělí 14. listopadu 2022 vydali se zájemci - žáky a učiteli naší školy do divadla. Zlákalo nás představení uváděné na Hudební scéně Městského divadla Brno, o kterém jsme si přečetli nejednu kladnou recenzi.

Devět křížů. Kdo z nás by neuměl označit místo, kde se tyto dřevěné kříže nacházejí. Mnozí bychom uměli popovídat i známou pověst. Tragická smrt devíti lidí z Lesního Hlubokého nyní oslovila i divadelní tvůrce.

Po úvodních tónech jsme se přenesli o několik století zpět, kde se na střídmě pojaté scéně před našima očima odehrával vkusně zpracovaný příběh velké lásky, ale i nepochopení a nenávisti. I přesto, že konec byl smutný, neodcházeli jsme z divadla sklíčení, ale potěšeni pěkně stráveným časem. Ocenili jsme nejenom skvělé herecké a pěvecké výkony, ale líbily se nám i kostýmy jednotlivých postav.

Všichni společně věříme, že další návštěvu divadla si budeme moct naplánovat co nejdříve!

Mgr. Eva Čermáková a Mgr. Renata Pohanková

189190191

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
Nahoru