Florbal 2022/2023 – mladší a starší žáci

V průběhu listopadu tradičně proběhla ve Velkém Meziříčí okrsková kola starších a mladších žáků ve florbalu.

V mladší kategorii naše družstvo obsadilo 4. místo z celkovým 8 týmů.

Starší žáci si vedli o poznání lépe, kdy v turnaji 8 týmů společně s Radostínem n. O. dominovali a postoupili do okresního kola, které se konalo závěrem listopadu v Bystřici nad Pernštejnem. Zde naši žáci neměli svůj den, a i přes snahu a bojovnost ani jednou nevyhráli, což stačilo na celkové 4. místo. Individuální ocenění za nejlepšího brankáře získal Jakub Svoboda.

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy těmto žákům:

Starší - Svoboda Jakub, Káňa Ondřej, Matoušek Lukáš, Jurný Ondřej, Balej Marek, Obořil Adam, Šrámek Vojtěch, Antalík Martin, Kolomazníček Daniel, Cross Lukáš, Holík Jakub, Janík Jonáš.

Mladší – Bochkor Davyd, Střecha Matěj, Klusák Jiří, Soukup Vítězslav, Škoda Štěpán, Vrzal Jan, Rašovský Jan, Hanzelka Kryštof, Zadělák Jakub, Hotárek Tobiáš, Drlíček Lukáš, Vrba Jan

Mgr. Jan Liška a Mgr. Michal Pelán
Učitelé tělesné výchovy