Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Vánoční sportovní den

Turnaj ve florbalu

Ve středu 21. 12. 2022 se po tříleté odmlce uskutečnil tradiční Vánoční turnaj  8. a 9. ročníků ve florbalu. Z každé třídy se soutěže zúčastnil 1 tým složený z dívek a chlapců v různém poměru, celkem 7 týmů nalosovaných do 2 skupin, z nichž první 2 týmy postupovaly do vyřazovacích bojů. Nejlépe si vedl tým z 8.A, který v dramatickém závěru finálového utkání s 9.B rozhodl o svém prvenství jedinou brankou v utkání. V souboji o 3. místo 9.A jednoznačně přehrála 8.D. Individuální ocenění za nejlepší hráčku turnaje získala Monika Antalíková z 8.B, u chlapců byl zvolen nejlepším hráčem Ondřej Jurný z 8.A.

Turnaj ve vybíjené

Po turnaji ve florbalu následoval turnaj ve vybíjené tříd z 6. a 7. ročníku. Každá třída měla 10 hráčů + 2 náhradníky a musela být splněna podmínka minimálně 5 děvčat v poli. Systém soutěže byl obdobný jako ve florbalu i počet zúčastněných týmů byl stejný. O prvenství v turnaji si to rozdaly třídy ze 7. ročníku, 7.C oplatila 7.A porážku ze skupiny a radovala se z vítězství. V utkání poražených semifinalistů byla nakonec šťastnější 6.A, která přehrála svého ročníkového konkurenta 6.B. Nejlepšími hráči byli zvoleni Lucie Šrámková z 6.B a Jiří Klusák z 7.C.

Blahopřejeme úspěšným a děkujeme všem zúčastněným!

Učitelé TV

324325326327328329330331332333334

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
Nahoru