Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Projekt Vánoce

Poslední předvánoční den jsme si v 6. ročníku zpestřili celodenním programem věnovaným vánoční tematice. Vyráběli jsme vánoční svítilny, papírové ozdoby nejen na stromeček a další drobné vánoční dekorace.

Všichni žáci odpovídali na otázky zábavného vánočního kvízu. Připomněli si tak vánoční zvyky a tradice nejen u nás, ale i ve světě. Společně jsme si připravili vánoční občerstvení. Byl dostatek času i na společnou hru, zpívání koled, ochutnávání cukroví a povídání u stromečku s dárky. Domů jsme odcházeli všichni s úsměvem na tváři a vánočně naladěni.

třídní učitelé 6. ročníku

349350351

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
Nahoru