Aktuality

Lyžařský přebor škol kraje Vysočina

Ve čtvrtek 16. 3. 2023 se na Fajtově kopci ve Velkém Meziříčí uskutečnil lyžařský a snowboardový přebor škol, kterého se zúčastnilo 26 škol z kraje Vysočina. Také naše ZŠ vyslala závodníky do boje o pohár. Závod byl rozdělen do několika kategorií, oceňovali se zvlášť jednotlivci a celkově také škola rozdělená na oba stupně.

Naši lyžaři I. stupně skončili na výborném 3.místě. Do celkového hodnocení nejvíce přispěl Matyáš Voda, který ve své kategorii 4. a 5. tříd vybojoval 3.místo.  Ještě lepší umístění získal II. stupeň, který dosáhl na pohár za 2. místo. Zde mezi lyžaři zvítězil Marek Balej, stejně jako Ondřej Jurný mezi snowboardisty. Za zmínku určitě stojí i 4. místo Terezy Pavlíkové, 5. Anny Pavlíkové a 6. Adély Dačevové.

Velká gratulace patří všem zúčastněným žákům za reprezentaci školy a budeme se těšit na další ročník lyžařského přeboru škol kraje Vysočina.

Školu reprezentovali:

Kategorie 1.- 3.třída: Tereza Pavlíková, Barbora Hlavinková, Marie Pelánová, Vít Kratochvíla, Kryštof Lodin, Karel Ekrt, Zikmund Vojtěch

Kategorie 4.-5. třída: Anna Pavlíková, Helena Borská, Sofie Brymová, Monika Chlachulová, Viktorie Malcová, Matyáš Voda, Matyáš Hajda, Tomáš Darmovzal, Stanislav Voborný,

Kategorie 6.-7. třída: Lucie Šrámková, Anna Marie Malcová, Samuel Krůza, Šimon Rosecký

Kategorie 8.-9.třída: Adéla Dačevová, Natálie Drlíčková, Anna Holánková, Kateřina Řezáčová, Marek Balej, Ondřej Jurný, Vojtěch Šrámek, Ondřej Drlíček, Adam Obořil