Prvňáčci v divadle

V pondělí 27. 3. navštívily děti 1. ročníku bítešské školy se svými třídními učitelkami divadlo Radost v Brně. Už před osmou hodinou ranní vyrazily děti objednaným autobusem směr Brno. Cesta ubíhala rychle a příjemně a v 9 hodin jsme všichni seděli pohodlně na sedačkách divadla.

Představení, které jsme zhlédli, bylo podle známé knižní předlohy Astrid Lindgrenové a neslo název Pipi Dlouhá punčocha.

Ztřeštěné děvčátko se svými kamarády Anikou a Tomym zažilo během téměř dvouhodinového představení spoustu legrace. Děti smály a fandily Pipi, když např. škádlila policisty.

Dětem se moc líbila i přestávka během představení, kdy mohly nakupovat v bufetu anebo si pořídit suvenýry u pokladny. Zažili jsme v Radosti radost.

Za 1. ročníky Mgr. Markéta Mičková