Zeměpisná olympiáda a soutěž „Poznej Vysočinu“

V závěru zimy a na jaře se vždycky koná školní a okresní kolo Zeměpisné olympiády.  V letošním roce tomu nebylo jinak. Školního kola se zúčastnili dobrovolníci z různý tříd. Z nich jsme vybrali nejúspěšnějšího řešitele za šestý, sedmý, osmý a devátý ročník. Do okresního kola, které se konalo ve Žďáře nad Sázavou postoupili Jan Řezáč, Petr Knoflíček a Ondřej Rous.  Ani jeden z nich se v okresním kole Zeměpisné olympiády neztratil a za to jim patří velká gratulace a poděkování za úspěšnou reprezentaci školy.

V pátek 24. března 2023 se dva nejlepší žáci naší školy zúčastnili krajského kola soutěže „Poznej Vysočinu“. Byli to Daniel Kolomazníček a Ivana Šťávová. Ani oni se neztratili v tak velkém počtu zastoupených škol. Oběma moc děkujeme a chválíme za úspěšnou reprezentaci školy.

Mgr. Cendelínová Jaroslava