Úspěchy Adama Brzobohatého

Adam je žák devátého ročníku a v současné době se připravuje na studium na střední škole. Chtěl by studovat na gymnáziu. V letošním školním roce se zapojil do mnoha vědomostních soutěží, ve kterých se mu mimořádně dařilo.

V matematické olympiádě se probojoval až do krajského kola, kde se stal úspěšným řešitelem. V okresním kole Fyzikální olympiády obsadil krásné 2. místo a zajistil si tak účast v krajském kole, které proběhlo 20. dubna.

Postoupil i do okresních kol olympiád z dějepisu a českého jazyka, ve kterých dosáhl také velmi pěkných výsledků a zúčastnil se i dalších soutěží.

Nejenom Adam, ale i my máme radost z těchto úspěchů. Adamovi přejeme, aby se mu dařilo stejně dobře při studiu na střední škole.

Mgr. Dagmar Kolářová, třídní učitelka