Aktuality

Okresní kolo soutěže mladých zdravotníků

V pátek 5. května 2023 jsme se zúčastnili okresního kola soutěže Mladých zdravotníků ve Žďáře nad Sázavou. Tato soutěž ověřovala znalosti pětičlenných skupin žáků,  jak dokáží poskytnout první pomoc zraněným. Soutěžilo se ve dvou kategoriích a naši žáci se určitě neztratili. Soutěžili žáci prvního stupně  Voborný Stanislav, Oberreiter Marek, Suchý Matěj, Borská Helena, Knoflíčková Miriam  a druhého  stupně Viktorie Hanzelková, Nela Pražáková, Hana Ráčková, Radek Havelka a Jan Burian. Ti starší se umístili na krásném 2. místě v celkovém pořadí. Všem patří poděkování a gratulace za výbornou reprezentaci školy a už nyní se těšíme na účast v dalším ročníku.

Mgr. Cendelínová Jaroslava, Mgr. Markéta Hradilová

545546547548549550

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
Nahoru