Aktuality

Minifotbal – okresní finále

Dne 10. května se na umělé trávě ve Velkém Meziříčí konalo okresní finále žáků 2. stupně ZŠ v minifotbalu. Vstupenku na tento turnaj si 3. místem v okrskovém kole zajistila i naše škola. Při účasti dalších 5 škol byl turnaj rozlosován do 2 skupin po 3 týmech. Naše družstvo vlivem horšího skóre nepostoupilo do vyřazovacích bojů a obsadilo 5. místo.

Děkujeme za reprezentaci školy těmto žákům:
Petr Janoušek, Daniel Kolomazníček, Lukáš Cross, Miroslav Suchomel, Rostislav Janšta, Radek Havelka, Michal Kadlec, Jonáš Janík, Lukáš Matoušek, Tomáš Chytka, Ondřej Drlíček, Šimon Kaláb, Václav Crha, Marek Balej, Matěj Střecha, Tobiáš Hotárek.

pdfVýsledková listina - okrsek358.95 KB

pdfVýsledková listina - okres

Mgr. Michal Pelán
učitel TV

551552

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
Nahoru