Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Páťáci v hlavním městě

12. květen 2023 byl dnem, kdy jsme se dvěma pátými třídami 5.C a 5.D navštívili Prahu. Počasí bylo velmi příjemné. Svítilo nám slunce, teplo bylo tak akorát a celou cestu nás provázely rozkvetlé stromy. Naplánovanou trasu po památkách jsme absolvovali celou – začátek patřil Petřínu. Rozhledna i bludiště se dětem líbily. Přesunuli jsme se do komplexu Pražského hradu, kde kromě nádvoří a chrámu sv. Víta jsme sledovali výměnu hradní stráže doprovázenou Hudbou hradní stráže. Poté jsme se Královskou cestou dostali na Karlův most a Staroměstské náměstí. Poslední zastávkou bylo Václavské náměstí. U muzea jsme sjeli do podzemí a metrem se přepravili na Chodov. Děti se nám po tradičním rozchodu vrátily všechny a mohli jsme nasednout na autobus. Zdržení přišlo na D1, ale nebylo příliš dlouhé. Vrátili jsme se v pořádku, možná s trochu bolavýma nohama, ale bylo nám fajn.

Děkuji kolegyním paní Hradilové a paní Stryzhak za pomoc s realizací naší exkurze.

Za třídu 5.D Mgr. Lea Fučíková

565566

 

567568569570571572573

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
Nahoru