Převlekový týden 2. stupeň

Druhý ročník akce „Převlekový týden“ proběhl ve stejném týdnu jako u jejich mladších spolužáků od 22. – 26. května. Vloni aktivitu poprvé přichystal Školní parlament naší školy, dětem se líbila a přinesla oživení a zpestření. Stejně jako letos.

Pondělí patřilo HAWAII, děti se oblékly jako na havajskou dovolenou. V úterý připluli PIRÁTI Z KARIBIKU. Ve středu se KLUCI oblékli za HOLKY a holky za kluky. V.I.P. osoby navštívili školu ve čtvrtek. Závěr patřil už vloni oblíbenému NO BAG PACK DAY, kdy mohli školáci své učební pomůcky naložit do čehokoliv jiného než do normální aktovky nebo batohu. Fantazii mají opravdu širokou, nahlédněte do fotogalerie. Děkujeme všem, kteří se zapojili a přispěli svými nápady.

Mgr. Věra Robotková, koordinátor ŠP

618619620621622