Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Pekelné soustředění na minigolfu

V rámci adaptačních aktivit prvního školního týdne si žáci 5. C a 5. D užili minigolf v Náměšti nad Oslavou.

Minigolf je skvělá aktivita, při které zažijete zábavu, pekelné soustředění, i nervy drásající momenty, kdy se míček pomalu blíží k jamce a není zcela jisté, zda zamíří tam, kam jste právě chtěli. Na osmnácti minigolfových drahách si žáci vyzkoušeli svou trpělivost, pevnou ránu, odhad, předpoklad i kamarádskou podporu. Páťáci z Céčka se drahách setkali s několika profesionálními amatérskými hráči, kteří trénovali na nedělní závody. Děti odkoukávaly precizní techniku, profesionální vybavení, ale získaly i cenné rady.

Mgr. Věra Robotková

023024025026027028029030031032033

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
Nahoru