Aktuality

Šesťáci se seznámili s novými spolužáky

V prvním zářijovém týdnu, od 6. září do 9. září 2023, se konal v 6. ročnících adaptační program. Prostřednictvím hravých a zábavných aktivit se žáci vzájemně poznali a sblížili se i se svými třídními učitelkami. Programem je provázela Mgr. Markéta Velebová, metodička prevence. Žáci také poznali výchovnou poradkyni, Mgr. Lucii Kubíčkovou a speciální pedagožku, Mgr. Valerii Štoksovou. Do programu se zapojila také školní psycholožka, Mgr. Lenka Rambousková. Tak doufejme, že se žákům podaří se co nejrychleji adaptovat na nové prostředí a výuku na 2. stupni.

Za třídní učiteky 6. ročníků Mgr. Marcela Žáková

034035036037038039040041042043044

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
Nahoru