Letní prázdninová družina

Hned zkraje hlavních školních prázdnin si školní družina připravila Letní prázdninovou družinu. V průběhu týdne si děti vyzkoušely několik rozmanitých činností. Pracovaly s hřebíky a kladívky, batikovaly, vydaly se na prosluněnou výpravu plnou nastražených úkolů ke zdolání. Sportovaly, hrály si, ale i lenošily ve školní přírodní učebně. Měly možnosti se seznámit a vyzkoušet si triky s jojem, diabolem, kendamou či se jen inspirovat uměním skládání rubikovy kostky.

Během dopoledne jsme navštívili obě naše mateřské školy, zavítali jsme do prostor Základní umělecké školy, navštívili knihovnu a Střední odborné učiliště v našem městě. Na všech těchto místech pro nás byl připraven neobyčejný program.

Po celý týden pro nás připravovaly oběd paní kuchařky z naší školy. Rádi bychom všem ještě jednou poděkovali.

Letní prázdninová družina byla od začátku do konce slunečná, počasí bylo opravdu velmi horké, i přesto se nesla v duchu pohody, chuti poznávat, zkoušet nové věci a bavit se.

vychovatelky ŠD

047048049050051052053054055056057058059060