Projekt Den zvířat spojil třídu 1. A a 9. A

V duchu spolupráce mezi ročníky se třídy 1. A a 9. A spojily a společně se zapojily do projektu “Den zvířat“.

Prvňáci měli možnost si prohlédnout fascinující “ Výstavu Domácích mazlíčků“, kde se seznámili s různými druhy zvířat a dozvěděli se o jejich péči a potřebách. Bylo vidět, že mazlíčci vzbuzují jejich zvědavost a obdiv.

Poté jsme se všichni vydali do přírody, plni očekávání, zda nezahlédneme nějaká zvířata ve volné přírodě. Navštívili jsme rybník, pole, les, louku a potok, kde jsme pozorně sledovali prostředí a povídali si o možných zvířatech, která bychom zde mohli spatřit.

Deváťáci, naši starší spolužáci, nám připravili hry se zvířecí tematikou, které nás bavily a učily nás o různých druzích zvířat. Bylo skvělé vidět, jak si starší spolužáci dali práci, aby nám přinesli zábavu a učení zároveň.

A jako závěrečný vrchol našeho dne nám deváťáci pomohli opéct špekáčky, což bylo skvělé zakončení naší společné akce.

Za 1. A Mgr. Irena Nováková

113114115116117118119120