Logická olympiáda

V letošním školním roce se žáci všech ročníků opět zúčastnili Logické olympiády. Řešili na počítači zapeklité matematické a logické úlohy.

Mezi prvňáčky nejlépe dopadli Kratochvílová Ludmila z 1.A, Prešer Matyáš z 1.B a Navrátil Ondřej z 1.C. Mezi druháčky zvítězil Kincl Jiří z 2.B před Ellou Bartoškovou z 2.B a Navrátilem Václavem z 2.C.

V kategorii 3. - 5. ročník skončil na 1.místě Voda Matyáš z  5.D před Vojtěchem Zikmundem  ze 4.C,   Josefínou Blažkovou ze 4.A a Anežkou Muzikářovou z 5.A. Všichni čtyři  postoupili do krajského kola Logické olympiády v Jihlavě.

V kategorii starších žáků se nejlépe umístila Hrdličková Marie z 8.C, na 2. místě skončila Eliška Běhalová ze 6.A a na 3. místě Knoflíček Petr z 8.A.

Všem srdečně gratulujeme.

RNDr. Iva Syslová