Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Slavili jsme konec října…

V úterý 31. října 2023 se ve škole objevily dýně, pavouci, pavučiny, duchové… Chodbami se hemžily čarodějnice, piráti, duchové, černokněžníci, ale i piráti. Ano, byl Halloween. Pro žáky 6. a 7. tříd byla připravena Halloweenská bojovka, jejímž cílem bylo vyluštit tajenku. 8. a 9. ročníky si zase v angličtině zahráli Kahoot na téma Halloween.

Tento  „svátek“ je hojně slaven zejména v anglosaských zemích, u nás jsou běžnější vzpomínky na svaté a zesnulé. V některých hodinách českého jazyka jsme pracovali s texty na tato témata, napsali jsme si i strašidelný diktát. V němčině jsme se bavili o podzimu a zahráli jsme si Kahoot na téma oslav podzimu.

Závěr října se tedy vydařil nejen, co se počasí týče, ale i zpestřením výuky různorodými tematickými aktivitami.

Mgr. Marcela Žáková za vyučující 2. stupně

194195196197

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
Nahoru