Aktuality

Online svět a já

Ve dnech 6. – 8. listopadu se uskutečnil preventivní program na téma bezpečného pohybu na internetu a sociálních sítích pro žáky 6. ročníků. Prostřednictvím hravých aktivit si žáci vyzkoušeli, jaký může být rozdíl mezi skutečnou identitou a profilem na sociálních sítích, uvědomili si, jakým způsobem by si měli chránit svá data a jaké informace není vhodné sdílet veřejně. Lektorky z Oblastní charity Žďár nad Sázavou s žáky také diskutovali o nebezpečí hrozícím na internetu a sociálních sítích a o kyberšikaně. Žáci byli také poučeni o tom, jak lze internet využít a varováni, jaká nebezpečí jim mohou hrozit.

Mgr. Marcela Žáková
za třídní učitelky 6. ročníků

199200

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
Nahoru