Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Vánoční sportovní den

Tradiční Vánoční sportovní den 2. stupně se na naší škole uskutečnil ve čtvrtek 21. 12. 2023.

Turnaj ve florbalu mezi 8. a 9. ročníky letos opanovaly 9. třídy. Zaslouženě zvítězila 9. A, která tak obhájila loňské prvenství. 2. místo brala po prohraném finále 9. B a bronzový stupeň obsadila třída 9. D. Individuální ocenění za nejlepší hráčku turnaje získala stejně jako loni Monika Antalíková z 9.B, u chlapců byl zvolen nejlepším hráčem Vojtěch Šrámek z 9. A.

V turnaji ve vybíjené mezi 6. a 7. ročníky si nejlépe vedla 7.B, která ve finále porazila překvapení turnaje 6. B. 3. místo vybojovala 7. C. Nejlepší hráčkou byla zvolena Eliška Tunkrová z 7. B a nejlepším hráčem se stal Matěj Suchý z 6. B. Za fair play hru (přiznání zásahu) byl mimořádně odměněn Matěj Holík z 6. B.

Blahopřejeme úspěšným a děkujeme všem zúčastněným!

Učitelé TV

368369

 

370371372373374

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
Nahoru