Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Jak jsme si před Vánoci krásně zazpívali

V pondělí 18. 12. jsme pro rodiče a veřejnost, a pak ještě 21. 12. pro žáky naší školy a paní učitelky vystoupili se školním sborečkem. Na programu byly vánoční písně a koledy. Děti se vystřídaly v roli sólistů. Na violoncello nás velmi citlivě doprovodila paní asistentka Valachová, na příčnou flétnu zahrála a krásně zazpívala paní učitelka Vrzalová, na zvonkohru zahrála a velmi dobře zazpívala paní učitelka Jirglová.

Děkuji dětem za výkony, kolegyním za ochotu a pomoc s doprovody. Krásný rok 2024 všem čtenářům školního webu!

Za všechny účinkující Mgr. Lea Fučíková, vedoucí školního sboru

375376377378

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
Nahoru