Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

První pomoc do škol

Ve čtvrtek 25. ledna proběhla na naší škole přednáška o poskytování základů první pomoci. S páťáky jsme přivítali lektorky Českého červeného kříže ze Žďáru nad Sázavou. Ty nás se seznámily se základy první pomoci nejen ve formě přednášky, ale měli jsme také možnost si vše „nanečisto“ vyzkoušet. Dozvěděli jsme se, jak se máme zachovat, když najdeme někoho, kdo nedýchá, zopakovali jsme si, na která čísla telefonovat o pomoc či jak postupovat při ošetření nejčastějších úrazů a nečekaných zdravotních obtížích. Vyzkoušeli jsme si, jak správně provádět resuscitaci člověka.

Děkujeme za přínosnou přednášku a zajímavě strávené dopoledne. Myslíme si, že je důležité vědět, co udělat a jak se zachovat, když máme poskytnout někomu první pomoc. Nové informace a dovednosti mohou v budoucnu někomu zachránit život.

Za páté ročníky Mgr. Markéta Hradilová

380382383384385

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
Nahoru