Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Březen – měsíc knihy jsme oslavili recitací

V pátek 15. března 2024 se uskutečnilo školní kolo recitační soutěže žáků druhého stupně naší školy. Žáci byli rozděleni do dvou kategorií. Zazněla poezie od českých i zahraničních básníků, ale také dva texty prozaické.

Rozhodování, kdo postoupí do meziškolního kola soutěže nebylo vůbec jednoduché.

Nakonec porota vybrala tyto žákyně: Šárka Březinová, Eliška Urbánková (7.A), Klára Smutná (7. C), Marie  Hrdličková, (8.C) z mladší kategorie a Kateřina Ondráčková, Marie Pospíšilová (9.B) a Alžběta Karmazínová (9.A) v kategorii starších žáků.

Všem zúčastněným děkujeme za jejich aktivitu a pěkný recitační výkon.

Mgr. Marcela Žáková
za předmětovou komisi ČJL

465

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
Nahoru