Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Pisálci ze 6. C

V průběhu měsíce března se třída 6. C zapojila do dvou literárních soutěží. Jedna byla na uspořádána v rámci kampaně na podporu četby knih na téma „V koho nebo co byste se chtěli proměnit“ a byla vyhlášena v souvislosti se 100. výročím úmrtí Franze Kafky. Druhou soutěž pořádalo SHČMS Žďár nad Sázavou a úkolem bylo zpracovat literárně téma Integrovaný záchranný systém a jeho složky. Této soutěže se zúčastnili ještě žáci 8. C ve výtvarné kategorii. A aby toho psaní nebylo málo, zapojili jsme se do dopisování s žáky z Hradce Králové, které vůbec neznáme, ale doufáme, že se někdy poznáme!

Mgr. Marcela Žáková
Vyučující ČJL a třídní učitelka třídy 6.C

466

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
Nahoru