Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Ponožkový den

21. března 2024 se žáci a třídní učitelé 7. ročníku rozhodli podpořit Světový den Downova syndromu. Toto datum není vybráno náhodně, Downův syndrom totiž způsobuje geneticky podmíněná anomálie 21. chromozomu.

Ve čtvrtek jste mohli na školních chodbách a v hodinách potkávat žáky a učitele s nepárovými ponožkami, jelikož symbolem tohoto dne je barevný a nesourodý pár ponožek, protože svým tvarem odpovídá tvaru chromozomu.  

Žáci s třídními učiteli také diskutovali nad problematikou Downova syndromu, právem na rovné podmínky ve všech oblastech života, respektem a podobně.

tř. učitelky 7. ročníku

467468469

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
Nahoru