Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

European Money Quiz

V pátek 22. března proběhlo národní kolo soutěže European Money Quiz. EMQ je celoevropská soutěž, jejímž cílem je zlepšit finanční gramotnost 13 až 15letých studentů. Účastí v soutěži si studenti prohloubí své znalosti o osobních financích, ekonomice a možných rizicích. Soutěž od roku 2017 organizuje Evropská bankovní federace.

V národním kole soutěžilo 380 družstev z celé ČR. Naši školu reprezentovala 3 dvoučlenná družstva, která se do finále probojovala z třídních kol. Nejlépe si vedla dvojice Rychlík Radek a Hanzelka Kryštof, která se umístila na 47. místě. I další dvě dvojice – Sýkorová Viola a Jašková Natálie, Zadělák Jakub a Krajíčková Julie – prokázaly velmi dobré znalosti z finanční matematiky.

Všem děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Kolářová Dagmar

477478479

 

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
Nahoru