Aktuality

Projekt Řecko

Ve čtvrtek 30. května 2024 jsme společně s žáky 6. ročníku završili projektový týden na téma Řecko.

První dvě hodiny jsme se formou prezentací, referátů a scének dozvěděli mnoho informací o antickém, ale i současném Řecku, jeho flóře a fauně, historických památkách, kulinářských specialitách, dávných bozích a mohli bychom ještě dlouho v tomto výčtu pokračovat.

Od 3. vyučovací hodiny žáci strávili plněním sportovních úkolů na netradiční olympiádě. V rámci olympiády se strefovali kroužky na cíl, skákali v pytlech, přenášeli míček na lžíci a nejvíc adrenalinu si užili u závěrečné štafety, která se týkala všech žáků ze třídy a kde každý běžel, jak nejrychleji uměl, za vydatného povzbuzování spolužáků.

Celkové pořadí soutěží tentokrát nebylo až tak důležité. Důležitější bylo, že žáci prožili zajímavý den plný zábavy, kamarádství a adrenalinu.

Třídní učitelky 6. ročníku

749750751752

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
Nahoru