Aktuality

Dračí lodě

14. 6. 2024 se naše škola již popáté zúčastnila soutěže DRACUP, která spočívá ve veslování v dračích lodích. Závod se konal na rybníku ŘEKA poblíž Krucemburku.
 
Naše posádka s názvem Sypači z Beteše byla složená z 21 žáků 9. a 8. ročníku a většina závodníků měla s dračími loděmi zkušenosti z loňského vítězného klání. Letos se našim vodákům opět zadařilo a 1. místo obhájili.

Složení posádky:

Ondřej Drlíček (kapitán), Jakub Zadělák (bubeník)

Adéla Dačevová, Barbora Kolomazníčková, Klára Kotlanová, Helena Králíková, Barbora Malá, Jana Pelánová, Tereza Prchalová, Bára Smejkalová, Marek Balej, David Brůžička, Jakub Dočkal, Matěj Dufek, Jakub Holík, Ondřej Jurný, Štěpán Mátl, Šimon Kaláb, Stanislav Porazil, Vojtěch Šrámek, Miroslav Urbánek

Mgr. Naděžda Malcová a Mgr. Michal Pelán

816817818819820

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
Nahoru