Aktuality

Víceboj na Světlé

Ve čtvrtek 18. 6. 2026 se naši osmáci zúčastnili akce Víceboj na Světlé, kterou v duchu hesla KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ pořádala Střední škola GA-TE ve Velkém Meziříčí.

Třídy 8. A, 8. B a 8. C se utkaly s ostatními soupeři např. v těchto disciplínách: Poznej, co jíš, Letem světem, Šrouby a matice, Šejkr show, Chlebíčková výzva aj. Soutěžní dvojice se pustily do plnění úkolů zodpovědně, někdy chyběl pouze malý krůček k vítězství.

Žáci si soutěžní dopoledne užili, po zasloužených výkonech měli možnost se i občerstvit, nejenom svými soutěžními výrobky.

Určitě bychom chtěli tuto zajímavou akci doporučit i ostatním budoucím osmákům.

Za třídní učitelky 8. tříd i za žáky osmáky Mgr. Renata Pohanková

513

 

514515516

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
Nahoru