Aktuality
Víceboj na Světlé
Ve čtvrtek 18. 6. 2026 se naši osmáci zúčastnili akce Víceboj na Světlé, kterou v duchu hesla KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ pořádala Střední škola GA-TE ve Velkém Meziříčí.
Třídy 8. A, 8. B a 8. C se utkaly s ostatními soupeři např. v těchto disciplínách: Poznej, co jíš, Letem světem, Šrouby a matice, Šejkr show, Chlebíčková výzva aj. Soutěžní dvojice se pustily do plnění úkolů zodpovědně, někdy chyběl pouze malý krůček k vítězství.
Žáci si soutěžní dopoledne užili, po zasloužených výkonech měli možnost se i občerstvit, nejenom svými soutěžními výrobky.
Určitě bychom chtěli tuto zajímavou akci doporučit i ostatním budoucím osmákům.
Za třídní učitelky 8. tříd i za žáky osmáky Mgr. Renata Pohanková




