Aktuality
Osmácký projekt Zdraví
V poslední úterní den letošního školního roku se pro žáky 8. ročníku uskutečnil projekt Zdraví. Žáci se v jeho průběhu zabývali různými aktivitami, např. ošetřovali raněného, cvičili si smysly – pomocí čichu poznávali koření nebo ostřili zrak při zkoumání obrázků či nastražili sluch při tiché poště, sestavovali potravinovou pyramidu, přenášeli raněného, pantomimou předváděli různá onemocnění, třídili obsah lékárničky, zazpívali si písničku, také si zacvičili. Akce zpestřila závěr školního roku a nejenom žáci se při ní dobře pobavili.
Za třídní učitelky 8. tříd Mgr. Renata Pohanková




