Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Vycházející žáci 2019

V letošním školním roce končí na naší škole 69 žáků. K deváťákům se jako obvykle přidali žáci, kteří chtějí studovat na víceletém gymnáziu, z pátých tříd je jich šest a jedna žákyně ze sedmé třídy.

Nejvíc studentů bude dojíždět do Brna, ať už na odborné střední školy, ale i na gymnázia a učňovské školy. Do Velkého Meziříčí odchází 11 studentů na gymnázium (šest víceleté) a čtyři budou studovat různé obory na střední hotelové škole. Na tišnovském gymnáziu bude studovat pět deváťáků. Na SŠ J. Tiraye ve Velké Bíteši odchází sedm studentů. Žáci si však nevolili jen školy v blízkém okolí, ale i studium na vzdálenějších místech – třeba Trutnov, Lanškroun nebo Hradec Králové. Všem přeji, aby se jim ve studiu dařilo.

Mgr. Marie Vlčková, výchovná poradkyně pro 2.st.

Střední škola

počet

procentní podíl

GYMNÁZIUM

20

29%

SOŠ

37

54%

SOU

12

17%

Celkem 

69

100%

 

620

Anketa

Jak často využíváš počítač?
Výsledky

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
Nahoru