Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Zápis k povinné školní docházce

Zápis k povinné školní docházce proběhne na naší škole v souladu s právními předpisy, ale vzhledem k opatřením vlády bez osobní přítomnosti dětí ve škole. Uskuteční se v termínu dle školského zákona, tedy v průběhu dubna.

Dobu zápisu do prvního ročníku základního vzdělávání stanoví ředitel školy, a to v souladu se školským zákonem (§ 36 odst. 4). Upřednostníme podání přihlášky bez osobní přítomnosti zákonného zástupce dítěte ve škole (datová schránka, email s elektronickým podpisem), případně dle konkrétní situace osobně do školy nebo poštou.

Postupně sdělíme upřesňující informace.

Sledujte webové stránky školy.

Anketa

Umíš psát všemi deseti prsty na počítači?
Výsledky

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
Nahoru