Velká Bíteš

Office365 zdarma pro žáky ZŠ

Základní škola Velká Bíteš, příspěvková organizace má již několik let uzavřenou licenční smlouvu s firmou Microsoft. Novým benefitem této smlouvy je možnost bezplatně poskytnout desktopovou verzi aplikací sady Microsoft Office 365 Pro Plus všem žákům po dobu jejich docházky na ZŠ Velká Bíteš. Žáci si mohou tyto aplikace nainstalovat až na 5 vlastních zařízení a to včetně mobilních platforem a používat je k nekomerčním účelům.

V případě zájmu se mohou na školu obrátit přímo žáci nebo jejich rodiče (zákonní zástupci). Žádost o tuto službu není nutné vyřizovat osobně. Stačí zaslat mail na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , ve kterém je nutné uvést následující údaje:

 • do předmětu mailu text „Žádost Office365"
 • jméno a příjmení žáka
 • datum narození
 • bydliště
 • třída
 • kontaktní mail na žáka (rodiče) pro zaslání dalších informací včetně přihlašovacích údajů
 • jméno osoby, která žádost podává, a příbuzenský vztah (matka, otec, apod.)

Počáteční aktivaci, instalaci a správu provádí žáci sami bez asistence školy.

Kontaktní osoba:
Mgr. Pavel Holánek, Mgr. Richard Smutný
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: 566 789 416

Anketa

Umíš psát všemi deseti prsty na počítači?
Výsledky

Zřizovatel

 • Velká Bíteš

Podpořil

 • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

 • Učebna v přírodě
 • Ověřená firma
 • Příroda velkobítešska
Nahoru