Office365 zdarma pro žáky ZŠ

Základní škola Velká Bíteš má již několik let uzavřenou licenční smlouvu s firmou Microsoft. Benefitem této smlouvy je možnost bezplatného poskytnutí aplikací Microsoft Office 365 ProPlus všem žákům po dobu jejich docházky na ZŠ Velká Bíteš.

Žáci si mohou tyto aplikace nainstalovat až na 5 vlastních zařízení a to včetně mobilních platforem.

Tato služba je pro všechny žáky již aktivována a není nutné o ni žádat.

V případě dotazů se obracejte na následující osoby:

Využíváš elektronickou žákovskou knížku?