Office365 zdarma pro žáky ZŠ

Základní škola Velká Bíteš má již několik let uzavřenou licenční smlouvu s firmou Microsoft. Benefitem této smlouvy je možnost bezplatného poskytnutí aplikací Office 365 ProPlus všem žákům po dobu jejich docházky na ZŠ Velká Bíteš. Jedná se o aplikace Word, Excel, PowerPoint, OneNote a nyní také Microsoft Teams a další nástroje pro výuku.

Žáci si mohou tyto aplikace nainstalovat až na 5 vlastních zařízení a to včetně mobilních platforem.

Zároveň získají e-mailovou schránku s adresou ve tvaru Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a prostor 1 TB pro ukládání dat.

Tato služba je pro všechny žáky již aktivována a není nutné o ni žádat.

Přístupové údaje na portál Office365 a do emailové schránky získají žáci prostřednictvím třídních učitelů.

V případě dotazů se obracejte na následující osoby: