Projekt Happysnack

Happysnack = dodávky výrobků zdravé výživy do škol prostřednictvím chladících výdejních automatů.

• ROZSÁHLÉ POKRYTÍ -  v projektu je zapojeno 480 největších základních a středních škol po téměř celé České republice.
  • DOTAČNÍ PROGRAMY - pod svou hlavičkou sdružuje tzv. "Školní projekt", dotovaný EU a ČR, který zahrnuje dva samostatné projekty: Mléko do škol a Ovoce a zelenina do škol.
  • GARANT PROJEKTU - profesionální nutriční terapeutky pečlivě kontrolují vhodnost nabízeného sortimentu ve školním automatu.
  • VYSOKÁ BEZPEČNOST – používáním bezhotovostních předplacených karet se zamezuje riziku nevhodné útraty hotovosti dětmi, rodiče tak mají kontrolu nad volbou výběru výrobků z automatu.

www.happysnack.cz