Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Objednávání stravy přes internet

Základní škola ve Velké Bíteši nabízí možnost komunikaci mezi jídelnou a strávníkem pomocí celosvětové sítě internet. Jedná se o sledování stavu účtu, zjištění jídelníčku, zadávání a rušení obědů z libovolného počítače připojeného do internetu (např. z domova nebo kanceláře), a to i mimo provozní hodiny školní jídelny. Komunikace pomocí internetu v sobě sice nemá prvky přímého kontaktu jako osobní návštěva nebo telefonický hovor, ale je bezesporu rychlejší a pohodlnější.

Tato služba je nabídnuta zdarma všem žákům a zaměstnancům školy. Bližší informace je možné získat v kanceláři školní jídelny.

Přístup do systému iJídelna je na adrese https://strava.zsbites.cz:8443. Odkaz iJídelna je též v horní nabídce webových stránek školy.

Návod pro práci se systémem si můžete stáhnout zde:

pdfNávod251.51 KB

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
Nahoru